• Depremzede Evleri
  • Göçmen Konutları
  • Öğrenci Yurdu
  • Kanser Terapi Merkezi
  • Huzurevi
  • Tavuk Köyü

Depremzede Evleri

DEPREMZEDELER İÇİN TASARLANMIŞ OLAN NED PANEL MODÜLER EV SİSTEMLERİ

Uygun fiyatlı ev felsefesi

         Küçük veya büyük tüm evlerimiz, mümkün olduğunca az enerji ile ısıtılacak veya soğutulacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Evlerimizin duvarları ve çatıları, sadece Hollanda Bina Kararnamesi'ndeki değerleri karşılamakla kalmaz, aynı zamanda standarttan %50'ye kadar daha iyi puan alır. Sonuç olarak, sadece inşaat maliyetleri 'uygun' olmakla kalmaz, aynı zamanda her ay enerji faturasındaki faydaları hissedersiniz.

 

YÖNTEMİMİZ
Modüler yapı

         Standart boyutlu, fabrikada üretilen üniteler/modüllerle inşa etmek, uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde inşa etmeye yardımcı olur. Tüm ev tasarımlarımız ayrı modüller olarak tasarlanmıştır. Standart bir üniteyi ek bir yatak odası, ofis veya garajla genişletmek için iki veya daha fazla standart boyutlu modül bağlanabilir. Tasarımlarımızın birçoğu, aynı ayak izi üzerindeki yaşam alanını iki katına çıkarmak için kısmi veya tam bir seviye bile ekleyebilir. Bu temelde standart modüler yapıdır.

          NedPanel bina sistemimiz, standart boyutlu üniteler veya modüllerle inşa etmek için başka bir boyut ekler. Tüm modüllerimiz standart boyutlu yapı elemanları ile üretilmiştir. Bu, evin uzunluğunu değiştirmek için eleman ekleme veya çıkarma esnekliği sağlar. Ayrıca, NedPanel sisteminin kurallarına uyarak, pencere ve kapıların konumunu veya boyutlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Modüler binayı büyük bir adım öteye taşıyoruz.

         NedPanel sistemi, tak ve çalıştır kurulumlu standart teknik paneller sunar. Bu, sistem kurulumunu da modüler hale getirir. Örneğin, bir duvar inşa etmek ve bir TV'nin kurulmasını istiyorsanız, duvar montajı sırasında standart bir 'multimedya' paneli eklemeniz yeterlidir. Multimedya paneli önceden kablolanmış 2 elektrik prizi, Koaksiyel kablo ve İnternet kablosudur. NedPanel sistemi hemen hemen tüm teknik kurulumlar için standart teknik paneller sunar. Örneğin, mutfak aletleri, ışık anahtarları, merkezi olmayan havalandırma, Co2 sensörleri, tuvalet tesisatı, lavabo bağlantısı, duşlar vb. Buna "Modüler yapı" diyoruz. İster yüksek hacimli fabrika üretimi kurmak isteyin, ister kit oluşturma seçeneğimizi kullanarak özel evinizi yerinde ayrı ayrı inşa etmek isteyin. Modüler bina projeniz için mükemmel bir uyum sunuyoruz.

 

Emisyonsuz Bina Sistemi Cevabımızdır

     NedPanel'in yapı elemanları Hollanda'da sadece elektrikli üretim makineleri kullanılarak üretilmektedir. Bu sadece yapı elemanlarımızın temiz ve emisyonsuz bir üretimini gerçekleştirdiğimiz anlamına gelmez, aynı zamanda yakın gelecekte tüm üretim hattını kendi ürettiğimiz yenilenebilir enerji ile güçlendireceğimiz anlamına gelir. Bu nedenle, çevre üzerindeki etki, geleneksel bina sistemlerine kıyasla ihmal edilebilir.

          NedPanel üretim süreci, atıkları ortadan kaldırarak tasarlanmıştır. Üretim sırasında kullanılan tüm malzemeler %100 geri dönüştürülebilir olup panellerin üretim sürecinde kullanılacaktır. Panellerimizin üretimi neredeyse hiç atık üretmez. NedPanel elemanlarının nispeten düşük ağırlığı nedeniyle, şantiyede bir inşaat kiti sunmak için taşıma hareketleri minimumdur. Genellikle ortalama bir evin tüm panelleri 1 kamyona sığar. Beton bir prefabrik ev için gerekli olan 5 ila 7 kamyonun aksine.

           Teslim ettiğimiz modüller veya sazlık yapı kiti olduğundan, şantiyede ek bir imalata gerek yoktur. Bu aynı zamanda atıkları önemli ölçüde azaltır ve şantiyeyi temiz ve güvenli tutar. Sahada, evin montajı sadece elektrikli alet ve ekipmanlarla gerçekleştirilecektir. Bu nedenle emisyon üretilmeyecektir.

 

Eski beton veya taş yapı ile karşılaştırıldığında

           NedPanel yapı elemanlarının geleneksel beton veya taş konstrüksiyona kıyasla nispeten düşük ağırlığı nedeniyle, daha basit / daha hafif bir temel kullanılabilir. Ev tipine veya şantiyedeki toprak yapısına bağlı olarak, NedPanel evleri dört temel sistemi kullanılarak inşa edilebilir:

 • Yalıtımlı döşeme temeli
 • Vidalı temel
 • Mevcut düz çatılar
 • Yüzen

 

PRATİK BAKIM VE İDAME FAYDALARI

           Birçok yaşlı çift veya bekar, ihtiyaçları için bakım yoğun, gereksiz büyük bir evde yaşamaktadır. Sadece enerji maliyetleri gereksiz yere yüksek değil, aynı zamanda merdivenler ve büyük evlerin temizliği de pratik değildir. Ayrıca, bu evlerin marketlerden veya hizmetlerden uzak banliyölerdeki konumu, hareket kabiliyeti kısıtlı yaşlılar için rahat değildir. Bu çok büyük kategori için konforlu uygun fiyatlı evler bulmak zor.

      Şehir merkezlerindeki arsa fiyatları sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda bulunması neredeyse imkansız hale geldi. Katkıda bulunmak istediğimiz yer burasıdır ve mevcut binaların, süpermarketlerin, alışveriş merkezlerinin veya merkezi alanda mevcut ve uygun olan herhangi bir düz çatının güçlendirilmiş çatılarını kullanarak merkezi alanlarda uygun konutlar inşa etmek için nispeten ucuz bir yol geliştirdik.

        Bu durumda, evleri inşa etmek için merkezi alanda aşırı pahalı arazi alımına yatırım yapmaya gerek yoktur. Bunun yerine, düz çatının veya ev sahibi binanın kullanımı için bir kira ödenebilir. Bu, ilk yatırımı ve yüksek yalıtım değerini önemli ölçüde azalttı ve evlerimizin güneş çatı sistemi, ev sahibi binanın önemli ölçüde enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor. Her iki taraf için de Kazan-Kazan! Üçüncü bir kazanan, geleceklerini inşa etmek için daha büyük aile evleri arayan genç aileler olacaktır.

 

 

NELERİ FARKLI YAPIYORUZ?

       Geleneksel tuğla ve beton yapı yöntemleri nispeten zayıf yalıtım değerlerine sahiptir ve bina kodunun yalıtım standartları dahilinde uygun fiyatlı tutulması zordur.

        Hemen hemen tüm geliştiriciler ve belediyeler, mevcut yalıtım standartlarını yalnızca "sadece" karşılayan evler geliştirir ve inşa eder. Bu, karı maksimize etmek amaç olduğunda gerekli bir nedendir. AffordableHouse tamamen farklı bir ilkeyi onurlandırıyor: Sakinin geri dönüşünü endişelerinin merkezine koyuyor. Geliştiricinin/inşaatçının değil.

         Bu ilke, evlerimizin Rc değerlerini bir meslektaş inşaatçısınınkilerle karşılaştırarak kolayca kontrol edilebilir. Mevcut Hollanda bina koduna göre, bir cephe minimum 4,7 m2K / W Rc değerine sahip olmalıdır. Standart cephelerimiz 6,8 m2K/W Rc değerine sahiptir ve normalin %40 üzerindedir! Ve bu bizim en az performans gösteren panelimiz!

        Çatılar minimum 6,3 m2K/W Rc değerini karşılamalıdır. Çatılar için standart bir Rc değeri olarak AffordableHouse, normların% 9 üzerinde, 4.2 m59K / W kullanır!

        Tabii ki, maliyetlerden tasarruf etmek için yapı elemanlarımızı daha ince hale getirebilirdik. Belki de evin inşası yüzde birkaç daha ucuz olurdu. Bununla birlikte, özellikle enerji maliyetlerinin fırladığı günümüzde, enerji maliyetlerinde tasarruf çok daha önemlidir. Bu sadece enerji faturalarında her ay doğrudan fark edilmekle kalmaz, aynı zamanda çok daha düşük emisyonlara ve dolayısıyla doğa üzerinde daha düşük etkiye sahiptir.

         Başka bir deyişle, AffordableHouse sadece uygun fiyatlı evler sunmakla kalmaz, aynı zamanda toplam kullanım ömrü boyunca aylık bakım ve enerji maliyetlerini de önemli ölçüde azaltır.

 

ALAN VE DÜZEN

       Evlerimizin inşası için modüler NedPanel CSIP panellerinin kullanılması, maksimum yaşam alanını garanti eder ve modüler tasarım, evi daha sonra değişen yaşam durumunuzun ihtiyaçlarına uyarlamayı kolaylaştırır.

 

MALZEME SEÇİMİ

        AffordableHouse, çevre için kullanılan tüm malzemeleri dikkatlice seçer. Öncelikli hedefimiz, minimum bakım gerektiren ve uzun bir ömrü garanti eden enerji tasarruflu evler oluşturmak için yüksek performanslı sürdürülebilir malzemeler kullanmaktır.

 

SADELİK VE RAHATLIK

        Özel olarak geliştirilmiş akıllı ev sistemimiz ile tüm evlerimizin kullanımı kolaydır. Bu sistem, sahneleri tam olarak kişisel tercihlerinize göre ayarlamanıza izin vererek yaşam konforunu artırır. Evi telefonunuz üzerinden uzaktan veya sesli komutlarla evde kontrol edebilirsiniz.

 

EV KONSEPTLERİ